O portálu

HOTELKOMPAS.CZ - U nás si vyberete pobytové balíčky za skvělé ceny!

 

Portál Hotelkompas.cz byl spuštěn v roce 2011. Z naší nabídky pobytových balíčků si vybíralo více než 350 tisíc klientů, kteří od té doby portál navštívili.

Naším cílem je zprostředkování zajímavých, aktuálních a cenově výhodných nabídek přímo od provozovatelů ubytovacích zařízení, ze kterých si vyberete pro Vás tu pravou.

Na portálu Hotelkompas.cz si můžete vybrat pobytové balíčky výhradně z České republiky. Portál je rozdělen do 6 sekcí.

 

Wellness pobyty - Vyberte si u nás kvalitní wellness pobyt nebo wellness víkend. Nechte za sebou únavné všední starosti a stres, dopřejte si zaslouženou pauzu!

Romantické pobyty - Dopřejte si zaslouženou odměnu nebo věnujte romantický víkend pro dva jako originální a hodnotný dárek svým blízkým.

Dovolená s dětmi - Chystáte se na dovolenou s dětmi? Zvolte si kvalitní hotel s veškerým vybavením pro vaše děti. Vyberte si některý z pobytů, kde za Vaše děti nemusíte platit.

Sportovní pobyty - Láká Vás aktivní odpočinek? Chcete zlepšit fyzickou kondici, udělat něco pro své zdraví a štíhlou linii, nebo prostě rozproudit krev a užívat si? Nabízíme Vám zábavné sportovní pobyty s různou tématikou.

Sezonní pobyty - V zimě se bavíme lyžováním na horách, na jaře vyrážíme na procházky kvetoucí krajinou, v létě odpočíváme někde u vody a na podzim se háje barví dozlatova... z našich pobytů si určitě vyberete!

 

 

POBYTOVÉ BALÍČKY NALEZNETE ZDE.

 


Portál HOTELKOMPAS.CZ neodpovídá za obsah vložených informací a údajů, které jsou administrovány našimi uživateli. Taktéž nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého zařízení chybnými informacemi, či obrázky. Vzhledem k velkému počtu registrovaných zařízení není v našich silách všechny informace dodatečně ověřovat. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení.

 

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte nás na emailu: info@hotelkompas.czPro klienty objednávající si pobyt na portálu Hotelkompas.cz

 • nabízíme jak last minute, tak celoroční pobytové balíčky
 • hotely si pobytové balíčky s cenami vkládají na portál sami - za stejné ceny jako mají na svém webu
 • komunikace a rezervace pobytu probíhá přímo s hotelem
 • platba za pobyt také probíhá mezi klientem a hotelem
 • hosté neplatí našemu portálu žádné provize

Co se stane po odeslání Vaší nezávazné poptávky?

 • Nezávazná poptávka je automaticky odeslaná přímo na recepci vybraného hotelu
 • potvrzení o přijetí nezvazné poptávky Vám bude zasláno na uvedenou emailovou adresu ihned po vyplnění a odeslání rezervačního formuláře.
 • Následně budete kontaktováni recepcí hotelu
 • S hotelem se domluvíte na termínu a platbě za pobyt, v případě obsazeného termínu Vám bude navrhnut hotelem alternativní termín pobytu
 • Storno podmínky Vám budou sděleny recepcí daného hotelu

Nejoblíbenější

Romance

Romance

Park Holiday Congress & Wellness Hotel ****
více »

Od 9 050,- Kč

Romantický pobytový balíček

Romantický pobytový balíček

Hotel Krušnohorský Dvůr
více »

Od 2 890,- Kč

Partneři webu

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně STAKO - vysoká kvalita zpracování a rozumná cena.

VIDIA-DESIGN

Chcete-li využít potenciál Vašich stránek naplno, řešením je optimalizace pro vyhledávače, kterou pro Vás zajistí VIDIA-DESIGN s.r.o. v rámci unikátní služby Garance pozic.

BESSERGOLD.cz

Prodej zlata a dalších drahých kovů, které pomohou ochránit hodnotu Vašeho majetku.

Nábytek na míru

Kvalitní vestavěné skříně a kuchyně na míru od zkušené firmy AMONIT nyní s výhodnou slevou.

Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.

Bezedná miska

Ty nejlepší granule pro psy najdete v eshopu BEZEDNÁ MISKA.

Facebook Google+

O portálu

Náš je portál zaměřený na wellness pobyty, relaxační pobyty, pobyty pro rodiny s dětmi, sportovní a sezonní pobyty. Cílem portálu je zprostředkovat klientům přehledné, aktuální informace přímo od provozovatelů ubytovacích zařízení v rámci tuzemských last minute nabídek. Nabídky pobytů a rezervace si spravují přímo hotely, pobyty jsou nabízeny za stejné ceny jako v hotelu!

Romantické pobyty

Užijte si romantický víkend pro dva plný relaxace, hýčkání a smyslových zážitků. Vychutnejte si masáže ve dvou, společnou vonnou koupel, báječnou večeři při svíčkách a romantické chvíle strávené s Vaší láskou v komfortním prostředí hotelů v Čechách či na Moravě. Romantický víkend pro dva přinese zpestření do Vašeho vztahu a umožní Vám prožít pár dnů v klidné a pohodové atmosféře tam, kde bude po celou dobu postaráno o splnění Vašich romantických přání.

Dovolená s dětmi v ČR

Vyberte si levnou dovolenou v tuzemsku. Dovolené s malými i velkými dětmi na horách i u vody v Česku se spoustou zábavných aktivit a možností. Kvalitní letní dovolená v ČR.

Wellness pobyty pro každého

Nechte se hýčkat v některém z našich nabízených hotelů a využijte speciálních wellness nabídek za zvýhodněné ceny. Víkendy plné skvělých masáží, saunování a dalších relaxačních procedur. Že to zní úžasně? Může se to stát realitou. Stačí si jen vybrat z naší nabídky zahrnující ty nejlepší wellness pobyty. Těšit se můžete na komfortní ubytování, skvělé jídlo, příjemný servis a mnoho dalších relaxačních služeb včetně bazénu, sauny či vířivky.

Více o portálu »

 • Romantika jen pro Vás dva Romantika jen pro Vás dva Zpomalte a užívejte si života Oslavte svou lásku!
 • Jarní a letní pobyty budou úžasné Jarní a letní pobyty budou úžasné již se těšíme na novinky.
 • Wellness víkend Wellness víkend Dokonaý relax Proč by ne, zasloužíte si ho!
 • Dokonalá relaxace;Proč by ne, zasloužíte si jí! Dokonalá relaxace;Proč by ne, zasloužíte si jí! Myslete také někdy na sebe Rozmazlujte se!
 • Dovolená s dětmi Dovolená s dětmi Úžasná rodinná dovolená na kterou Vaše děti nikdy nezapomenou!
 • Dovolená s dětmi Dovolená s dětmi Úžasná rodinná dovolená na kterou Vaše děti nikdy nezapomenou!
 • Sportovní a golfové pobyty Sportovní a golfové pobyty Chcete zlepšit fyzickou kondici, udělat něco pro své zdraví a štíhlou linii,

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...